Záčínám se Španělštinou? Jakou učebnici?

Záčínám se Španělštinou? Jakou učebnici?

Příspěvekod lou_de_veek » stř 18. bře 2015 21:38:17

Dobrý den, rozhodl jsem se ke studiu španělštiny hned z několika důvodů, tím nejhlavnějším asi je že se španělština tlačí na prvenství světových jazyků a taky se mi ten jazyk moc líbí. Bohužel jsem v prváku na gymplu udělal hloupost a zvolil si francouzštinu jako druhý cizí jazyk. Moc mi to nedalo protože jsem po půl roce ztratil veškerou chuť se tímto jazykem dále zabývat, ale na druhou stranu, aspoň mám jaksi naťuknutou skupinu románských jazyků a co jsem tak vypozoroval i od spolužáků francouzština a španělština mají pár věcí stejných nebo podobných. Ale to není podstatné. Španělština mi nepřijde tak složitá na výslovnost a další věci jako francouzština. Chtěl bych se ji naučit, ale nemůžu si dovolit jazykový kurz. Tak tedy k dotazu. Dá se španělština naučit na slušné úrovni (řekněme B1 - B2) i bez učitele? A pokud ano dá se to zvládnout i z učebnic typu Aventura nebo Van nuevo, Fiesta apod. Nebo pouze z knížek typu Španělština pro samouky od Ledy, učebnice moderní španělštinym atd. Ty knížky pro samouky moc nemám rad protože v nich nejsou obrázky a to mě vždycky odradí :)). Děkuji předem za odpovědi.
lou_de_veek
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. bře 2015 21:35:12

Zpět na Učebnice a slovníky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron